15.–16. Juuni Lauluväljak

Esimene Rock Summeri artist saabus Tallinnasse

13
Juuni

Kunagise menuka pereansambli The Corrs liige Sharon esineb Rock Summer 25 pealaval 15. juunil kell 18. Lauljatar otsustas Eestisse tulla juba paar päeva enne festivali, kuna soovib siin koos bändimeestega proovi teha.

Koos Sharon Corriga astuvad juba sel laupäeval laval üles kitarril Thad DeBrock, trummidel Pete Wilhoit, bassil Dale Davis, klahvpillidel John McCullough ning iiri torupilli, bandžot, flööte ja akustilist kitarri mängib Darragh Murphy. Imekauni lauluhäälega Iiri lauljatar pakub publikule kuulamiseks ka oma suurepärast viiulimängu.

Sharon Corr otsustas pärast pereansambli lagunemist keskenduda soolokarjäärile. 2010. aastal üllitas ta oma esimese sooloalbumi “Dream Of You“. Tema tuntumate lugude hulka kuuluvad “Everybody's Got To Learn Sometime” ja “It’s Not a Dream". Peale muusika tegeleb Sharon Corr ka heategevusega. Ta on heategevusliku organisatsiooni OXFAM Ireland kampaania “Vaesuse lõpetamine saab alguse naistest“ reklaaminägu.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.