15.–16. Juuni Lauluväljak

Homsest saabuvad müügile Rock Summeri fännitooted

13
Juuni

Korraldajate sõnul on fännid toodete vastu huvi tundnud juba enne festivali. "Fännimeened ongi üheks osaks festivalist, mis kogu meluga kaasas käib,” sõnas Rock Summer 25 peakorraldaja Jüri Makarov.

Rock Summeri juubelist inspireeritud tooteid saab alates reede hommikust osta Tallinnas Rocca al Mare ja Ülemiste kaubanduskeskuste T-särgi poodidest. Mõistagi on juubelimeened müügil laupäeval ja pühapäeval Lauluväljakul, kus lisaks on võimalik reaalajas näha ka toodetele logode trükkimist. Särkidel on kujutatud kõikide Rock Summerite logosid ja aastate 1988–97 peaesinejate nimesid. Universaalsed särgid nii meestele kui ka naistele on saadaval suurustes S–3XL.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.