15.–16. Juuni Lauluväljak

Rock Summeri piletimüük tõusis Piletilevis esikohale

13
Juuni

Aktiivne piletimüük annab kinnitust, et festivali pikk artistinimekiri ja viimaseid päevi kehtiv soodushind toob eeloleval laupäeval ja pühapäeval lauluväljakule festivalimelu nautima rohkelt muusikasõpru.

"Inimeste muutunud piletiostuharjumusi silmas pidades on täiesti tavapärane, et lõviosa kontsertide ja festivalide piletitest ostetakse viimastel päevadel – kontserdikorraldajatel tuleb sellega lihtsalt arvestada,” ütles Piletilevi juhataja Jaanus Beilmann.

Piletilevi müügitopi esikolmikusse kuuluvad Rock Summeri järel Tanel Padari, Ott Leplandi ja Jalmar Vabarna suvetuur "Lugusid naistest ja meestest“ ja "Kaunid kontserdid Käsmus". Piletilevi kümme populaarsemat üritust reastatakse vastavalt jooksval nädalal müüdud piletite trükiarvule.

Rock Summer 25 toimub  15.–16. juunil. Lavale tulevad teiste seas Bryan Adams, Skid Row, Zucchero, Mumiy Troll, tantsumuusika edetabelite suurnimi Rudimental ja Röyksopp DJ-settidega. Lisaks astuvad festivalil üles paljud tuntud Eesti artistid nagu Winny Puhh, Sinine, Vaiko Eplik & Eliit ja Metsatöll. Pealaval esitavad Ivo Linna & In Spe Alo Mattiiseni ja Jüri Leesmendi poolt loodud viit isamaalist laulu, nagu seda tehti ka 25 aastat tagasi esimesel Rock Summeril.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.