15.–16. Juuni Lauluväljak

Bryan Adams pani Lauluväljaku rokkima

16
Juuni

“Meil oli päikeseline ilm, suurepärased esinejad ning tipptasemel kolm lava ja tehnika,” sõnas Makarov. “On põhjust loota, et need, kes täna Lauluväljakul festivalimelu nautisid, jäid rahule.”

Festivali publiku hulgaks kinnitas korraldaja 11 200 inimest. “Just Sharon Corr meelitas Lauluväljakuke kella kuueks rohkelt rahvast,” täheldas Makarov. Tema sõnutsi astusid Bryan Adamsi ning Vaiko Eplik & Eliit pealaval üles rohkem kui 10 000-pealise publiku ette. Õhtu tipphetkedeks oli, kui pealaval astusid üles Vaiko Eplik & Eliit ning seejärel Bryan Adams. Rockilava kütsid kuumaks Skindred ja Metsatöll.

Festivali kolmanda, Rohelise lava ja EDM-telgi artistide mänedžeri Eero Muiste sõnul on kõik artistid kiitvaid sõnu öelnud laitmatu heli kohta. “Sound EDM-telgis on ülivõimas, seda kiitsid nii Caspa kui ka London Elektricity,” rõhutas Muiste. “Jääme põnevusega ootama tantsumuusikatähtede Röyksoppi ja Rudimentali homset esinemist.”

Pühapäeval avatakse festivaliväravad kell 12 ning kolmel laval esineb ligi 20 artisti nii Eestist kui ka välismaalt. Homme astuvad üles Skid Row, Pantokraator, Ivo Linna & In Spe, Oli Brown, Walking Papers, East Trading Wang, Oust!, P.I.L. ja Winny Puhh. Festivali lõpetab kahetunnise Kuuba-muusika show'ga Zucchero, kellega koos on laval 16 suurepärast muusikut.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.