15.–16. Juuni Lauluväljak

1200 lasterikka perekonna liiget pääsevad Rock Summerile tasuta

16
Juuni

Festivalil on avatud annetustelefonid, millele helistades saavad kõik anda oma panuse Eesti lasterikaste perede heaks. Eesti Lasterikaste Perede president Aage Õunapi sõnul on kõik liitu kuuluvad perekonnad tublid ja saavad elukorraldusega hakkama, kuid igapäevaste toimetuste kõrval jääb eelkõige vajaka just kultuurielamustest.

“Meie jaoks oli suur üllatus, kui Rock Summeri peakorraldaja Jüri Makarov ütles, et festival koostöös partneritega teeb kõik võimaliku, et kinkida suurperedele erakordne nädalavahetus,” sõnas Õunap. “Tavapäraselt antakse liidule sadakond piletit, kuid transpordi puudumise või piiratud piletiarvu tõttu jääb alati keegi sellest võimalusest ilma,” nentis ta. Õunapi kinnitusel on peredele tagatud transport Rock Summerile, tasuta sissepääs ja toitustamine.

Pered tuuakse Lions-klubi poolt kohale seitsmest erinevast Eestimaa piirkonnast. Rock Summeri ajal on avatud annetustelefonid, millele helistades saab toetada Eesti lasterikkaid perekondi.
900 7001 – 1 €
900 7002 – 5 €
900 7003 – 10 €

Festivali peakorraldaja Jüri Makarovi kinnitusel on paljud festivaliartistid andnud nõusoleku heategevuskampaanias osaleda ning kutsuvad kõiki üles toetama Eesti lasterikkaid peresid.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.