15.–16. Juuni Lauluväljak

Avalikustati festivali Rock Summer 25 artistide lõplik esinemisjärjestus

11
Juuni

“Mõlemal päeval saab nautida head muusikat kolmel laval kokku 40 esineja esituses,” kinnitas Makarov. „Festival on mitmekesine ja kohale tasub tulla festivalipäeva alguseks, kuna väärt muusikat Eesti ja välismaa artistide esituses kuuleb keskpäevast hilisööni.“

Pealaval astub esimese artistina üles Rock Summer 25 signatuuri sisse mänginud Eesti üks parimaid kitarriste Toomas Vanem koos oma bändiga The Limited Edition. Laupäevale paneb väärika punkti Bryan Adams, kes alustab südaööl ja esitab kahetunnise soolokontserdi kava ning laval on 100 m2 suurune massiivne videoekraan. Teise päeva juhatab sisse Pantokraator pealaval ja East Trading Wang Rockilaval. Festivali lõpetab pühapäeva õhtul kahetunnise showga Zucchero. Rohelise lava/EDM-telgi peo lõpetavad pühapäeval Rudimental, Röyksopp ja Andy C.

Esinejate nimekirja on lisandunud Eesti bänd Taavi Peterson & Üdi, Kreeka punkansambel Oust! ja Viljandi kultuuriakadeemiast välja kasvanud kooslus Puzle. Paraku teatas Taani lauljatar Aura Dione, et on arsti korraldusel tühistanud häälepaelte põletiku tõttu kõik oma järgmise kahe kuu esinemised, seepärast publik teda lauluväljakul laulmas ei kuule.

Festivali üksikasjaliku ajakava leiab Rock Summer 25 kodulehelt ja värskeima info Facebookist

Rock Summer 25 toimub  juba sellel nädalavahetusel, 15.–16. juunil Tallinna lauluväljakul. Lavale tulevad Bryan Adams, Skid Row, Zucchero, Mumiy Troll, tantsumuusika edetabelite suurnimi  Rudimental ja Röyksopp DJ-settidega. Lisaks astuvad festivalil üles paljud tuntud Eesti artistid nagu Winny Puhh, Sinine ja Metsatöll. Ivo Linna & In Spe esituses tuleb pealaval ettekandmisele Alo Mattiiseni ja Jüri Leesmendi poolt loodud viis isamaalist laulu. 

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.