15.–16. Juuni Lauluväljak

Rock Summer 25 festivalile tuleb 200 istekohaga VIP-tribüün

29
Mai

Festivali peakorraldaja Jüri Makarovi sõnul on tribüüni paigaldamine pealava juurde publikupoolne initsiatiiv. “Paljud on avaldanud soovi nautida head muusikat mugavalt istudes. Seetõttu otsustasimegi pakkuda võimalust soetada festivalile VIP-pilet ka nummerdatud istekohale,” selgitas Jüri Makarov. Tema sõnul on tribüünide paigaldamine tänavusel Rock Summeril uudne lahendus ning eelnevalt pole Summeritel tribüüne kasutatud.

Kahesajakohaline tribüün püstitatakse lauluväjaku tuletornipoolsele küljele pealava suunas ega varja teiste festivalikülaliste vaadet. Lisaks nummerdatud istekohale tribüünil annab 200-eurone kahe päeva VIP-pilet võimaluse siseneda festivalile eraldi väravast ilma järjekorras seismata ning veeta aega Gustav-VIP telgis.

VIP-tribüüni piletid tulevad müüki 1. juunist, kohti on piiratud koguses.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.