15.–16. Juuni Lauluväljak

Festivalil Rock Summer 25 esineb maailmakuulus Rudimental

24
Mai

Rock Summer 25 esinejate nimekirja kõige uuem liige on drum’n’bass produtsentidest, DJ-dest ja muusikutest koosnev ansambel, mis vallutas läinud aastal maailma singliga “Feel The Love“. See lugu oli bändi kodumaal Suurbritannias UK Singels Chart edetabeli number üks ning püsis esikümnes kokku ligi kolm kuud.

Rudimentali kuulsaimatest hittidest on Eesti muusikasõpradele tuntud veel ka “Not Giving In”, milles musitseeritakse koos lauljatega John Newman ja Alex Clare. Tänavu aprilli lõpus ilmus bändi debüütalbum “Home”, mille värskeim singel “Waiting All Night” praegu tabeleid vallutab.

Rudimental esineb festivali elektroonilise muusika ehk EDM-telgis rahvale DJ-setiga, mängides oma kuulsaid hitte ja ka uut muusikat äsja ilmunud albumilt. Festivali kaaskorraldaja Mikk Targo sõnul on DJ-set hetkel maailmas hinnatud. “DJ-set on tänapäeval jõudnud samasse kaalukategooriasse, kui on üks hea bänd. On täiesti tavaline, et DJ tõmbab puldi taga terve suure saali täie rahvast käima," ütles Targo.

Rudimentalile lisaks astuvad elektroonilise tantsumuusika ehk EDM-telgis üles ka DJ Kristjan Hirmo, MHKL & K-Sein, S.I.N, Shotman & Firejose ja Sander Mölder Eestist, Röyksopp Norrast ning London Elektricity, Gilles Peterson & MC Earl Zinger, Andy C, Ed Rush ja Caspa Inglismaalt. Mõlemal õhtul juhib vägesid Stamina MC samuti Inglismaalt.

Kõige värskema info leiab Rock Summer 25 kodulehelt ja Facebookist.

Videod: "Waiting All Night" ja "Feel the Love"

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.