15.–16. Juuni Lauluväljak

Festivali Rock Summer 25 alguseni on jäänud 25 päeva

21
Mai

“Üldjuhul oleme esinejate kava paika saanud, ruumi on veel vaid mõnele üksikule artistile,” ütles festivali peakorraldaja Jüri Makarov, kelle sõnul astub kahe päeva jooksul lauluväljakul üles rohkem kui 30 artisti. “Võrreldes veebruariga on meie esinejate nimekiri kahekordistunud ning mul on hea meel, et saame Eesti publikule pakkuda nii häid eestimaiseid artiste kui ka maailmanimesid,” kinnitas Makarov.

Festivalikava pakub publikule üle 20 tunni head ja maailmatasemel muusikat. Kahetunnise kontserdi annab Itaalia rockilegend Zucchero, kes tuleb siia oma maailmaturnee “La Sesión Cubana” raames koos 16 temperamentse Kuuba muusikuga. Eestimaistest artistidest astub üles näiteks Marya Roxx, kelle ansambli basskitarrist James Lomenzo USA-st on musitseerinud koos selliste kuulsustega nagu Megadeth, Ozzy Osbourne, Slash, White Lion ja Black Label Society. Ka annab just festivalil Rock Summer 25 oma ainsa sellesuvise Eesti kontserdi ansambel Sinine. Üllatusi on lubanud teisedki kodu- ja välismaised artistid.

Uudse ettevõtmisena on seekordsel festivalil pandud püsti elektroonilise muusika ehk EDM-telk, kus keerutavad plaate kuulsad DJ-d nii meilt kui ka mujalt. Just äsja lisandusid EDM-telgi esinejate nimekirja DJ Kristjan Hirmo, MHKL ja K-Sein, S.I.N, Shotman ja Firejose ja Sander Mölder Eestist ning Gilles Peterson & MC Earl Zinger ja London Elektricity Inglismaalt.

Rock Summer 25 toimub 15.–16. juunil Tallinna lauluväljakul. Lavale tulevad Bryan Adams, Skid Row, Zucchero, Mumiy Troll ja paljud teised. Kõige värskema info leiab Rock Summer 25 kodulehelt: www.rocksummer.ee/ee ja Facebookist.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.