15.–16. Juuni Lauluväljak

Festivalil Rock Summer 25 kuuleb kuulsat Röyksoppi Norrast

17
Mai

“Tänapäeva elektroonilise muusika maastikul tegutsev kahepealine Norra monstrum,” iseloomustab 1998. aastal sündinud tandem end ise. Röyksoppi kuuluvad Torbjørn Brundtland ja Svein Berge, kelle esimene, 2001. aastal ilmunud album “Melody A.M.” müüs üle miljoni eksemplari. Duo videot “What Else Is There?” on veebilehel Youtube vaadatud üle 5,5 miljoni korra. 

Röyksoppi, mis norra keeles tähendab murumuna, iseloomustavad neli järjestikust Norra edetabelites esikohal troonivat albumit, auhindadega pärjatud videod, kiiksuga esinemiskostüümid ja muusikastiilidega katsetamine. Ka on ansambel teinud rohkelt koostööd tuntud skandinaavia naislauljatega. Nende hittides on kaasa löönud näiteks Anneli Drekker, Susanne Sundfør, Robyn ja Lykke Li. Röyksoppi tuntumatest lugudest on Eesti publikule tuttavad “Eple”, “Poor Leno” ja “Remind Me”. Festivali elektoonilise muusika ehk EDM-telgis üles astuv menutandem esineb rahvale DJ-setiga, tuues publikuni oma muusika paremiku. 

Rock Summer 25 toimub 15.–16. juunil Tallinna lauluväljakul. Laval astuvad üles Bryan Adams, Skid Row, Zucchero, Mumiy Troll ja paljud teised. Kõige värskema info leiab Rock Summer 25 kodulehelt: www.rocksummer.ee/ee ja Facebookist.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.