15.–16. Juuni Lauluväljak

Zucchero tuleb festivalile Rock Summer 25 kuulsate Kuuba muusikutega

16
Mai

Oma maailmaturnee ”La Sesión Cubana World Tour 2013” raames Tallinnas kahetunnise kontserdiga üles astuvat Zuccherot toetavad laval nimekad muusikud: Prince’i ja Cyndi Lauperiga pikka aega koos musitseerinud kitarrist Kat Dyson, Santanaga koos mänginud löökriistaäss Horacio Hernandez “El Negro“, kitarrivirtuoos Elmer Ferrer, Zucchero pikaaegne võitluskaaslane basskitarrist Polo Jones. Lisaks vaskpillirühm, rütmigrupp ja temperamentsed taustalauljannad. Esitusele tulevad nii Zucchero enda kirjutatud Kuuba-pärased lood kui saareriigi tuntud hitid, nende seas kõigile tuttav “Guantamera”. 

Zucchero, kodanikunimega Adelmo Fornaciari, kellele õpetaja koolis hüüdnime Zucchero ehk “magus“ või "meeldiv inimene" pani, on Eesti publikule tuttav eelkõige Paul Youngiga lauldud dueti “Senza una donna” ning loo “Blue” järgi. Maailmas üle 50 miljoni plaadi müünud artisti viimane, eelmise aasta lõpus ilmunud album “La Sesión Cubana” on inspireeritud laulja Havannas veedetud ajast ja sealsetest traditsioonidest. 

Rock Summer 25 toimub 15.–16. juunil Tallinna lauluväljakul. Laval astuvad üles Bryan Adams, Skid Row, Mumiy Troll jpt.  Zucchero esineb festivali teisel päeval, 16. juunil. Värskeim info festivali kohta on Rock Summer 25 kodulehel ja Facebookis.

Video Zucchero maailmaturneest.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.