15.–16. Juuni Lauluväljak

Rock Summer 25 Tudengipäevade Innovatsiooniõhtul

08
Mai
Tallinna Tudengipäevade raames toimunud Innovatsiooniõhtul V rääkis Jüri Makarov tudengitele muu hulgas: "Festivalil toimub minu jaoks kaks olulist sündmust. Esmalt see, kui artist publiku stoilise ootuse lahti murrab ja rahva käima tõmbab. See hetk, mil artist ja publik üheks saavad, on alati ootamist väärt. Festival ei ole kontsert – see on kaks päeva melu ja keemiat, mis sünnib artistide ja publiku vahel. Hetk, mil avastad, et see vibe on sind endasse haaranud ja oled saanud osaks sellest, on sündmus ja emotsioon, mida üks hea festival pakkuma peab." 

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.