15.–16. Juuni Lauluväljak

Meenutusteraamat avatud

07
Mai

Oma või ema-isa, sõprade-tuttavate ägedamaid seiku ja mälestusi erinevatel Rock Summeritel juhtunust, nähtust, kuuldust ja toimunust kogume me kas aadressile info@rocksummer.ee ja/või oma Facebooki lehele Rock Summer. Värvikamad ja mõnusamad lood leiavad koha siinsamas kodulehel pesas Meenutused. Toredaid pilte ja vnu ajaleheväljalõikeid möödunud festivalidest vaata aga pesast Ajalugu.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.