15.–16. Juuni Lauluväljak

1-päeva piletid nüüd müügil!

01
Mai

Olgu laupäevaks, 15. juuniks või pühapäevaks, 16. juuniks, 1-PÄEVA PILET maksab sõltumata päevast:

  • Kuni festivali alguseni ostes – 50 €.
  • Alates 15. juunist – 60 €.

Laupäeval esinevad:
Aura Dione, Black Rocks, Bryan Adams, DJ Ed Rush, DJ Caspa, Dramamama, Marya Roxx, Metsatöll, Mumiy Troll, Oli Brown, Sharon Corr, Sinine, Skindred, The Watch, Toomas Vanem & The Limited Edition, Vaiko Eplik & Eliit.
Pühapäeval esinevad:
DJ Andy C, Ivo Linna & In Spe, John Lydon & Public Image Limited ehk PiL, Pantokraator, Sakari Kuosmanen, Skid Row, Walking Papers, Zucchero.

NB! Artistide nimekiri täieneb.
FESTIVALIPASS ehk 2-PÄEVA PILET

  • Kuni festivali alguseni ostes – 70 €.
  • Alates 15. juunist – 90 €.

 

GUSTAV-VIP PILET HINNAGA 200 €
Gustav-VIP pileti omanik saab:

  • Festivali käepaela, millega on võimalik külastada festivali mõlemal päeval.
  • Siseneda Lauluväljakule VIP-pääslatest.
  • Lõõgastuda Gustav-VIP telgis.
  • Nautida mõnusalt laua taga istudes Gustav-VIP telgi baarist ostetud külma ja sooja sööki, veini, karastus- ja muid jooke.
  • Parkida auto Lauluväljaku kõrval asuvale Eesti Näituste territooriumile tasuta (NB! parkimiskohti on piiratud hulgal).
  • Lisaks üllatused!
  • Et Gustav-VIP külalised saaksid ennast tunda mõnusalt, tuleb pileteid müüki vaid piiratud hulgal.

 

FESTIVALIPASS NELJAS OSAS EHK OSAKUTENA
Kuni 31. maini saab festivalipassi osta neljas võrdses 20 € maksvas osas ehk osakus endale sobival ajal. Osakuid ei pea ostma korraga. Kuni 16. juunini peab oma neli osakut vahetama festivalipassi vastu. ISIC-FESTIVALIPASS
ISIC Student ja ISIC Scholar kaardi omanikud saavad kuni 31. maini osta ISIC-festivalipassi hinnaga 60 €. ISIC-festivalipassi saab osta kas kolme 20-eurose osakuna (mida ei pea välja ostma korraga) või makstes korraga 60 €. ISIC-festivalipass tuleb kuni 16. juunini vahetada Festivalipassi vastu ning see kehtib ainult koos ISIC-kaardiga.

 

Kuni 9-aastased lapsed (kaasa arvatud) saavad festivalile tasuta. Kaasa tuleb võtta pildiga isikut tõendav dokument.

 

Täpsemalt on kõik lahti kirjutatud siinsamas kodulehel PILETID all.


Kõik piletid ja festivalipassid on müügil Piletilevis.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.