15.–16. Juuni Lauluväljak

Festivalile Rock Summer 25 tuleb ansambel skid row

29
Apr

Skid Row panid 1980ndate aastate keskel kokku New Jersey mehed Dave “The Snake“ Sabo, Rachel Bolan ja Scotti Hill. Kui Sabo omal ajal ansamblist Bon Jovi, mille üks asutajaid ta oli, lahkus, sõlmisid nad Jon Bon Joviga kokkuleppe, et see, kumb neist esimesena läbi lööb, aitab teist. Nii ka läks. Jon Bon Jovi võttis Skid Row oma tiiva alla, aitas neil osta samanimelises Iiri bändis mänginud Gary Moore'ilt – legendaarselt kitarristilt, kelle lugu “The Loner“ traditsiooniliselt ka Rock Summereid lõpetanud on – õigused bändi nimele ning organiseeris plaadilepingu ja esimesed kontsertturneed. 1989. aastal ilmunud debüütalbum “Skid Row“ ning hittsinglid “18 and Life“, “I Remember You“ ja “Youth Gone Wild“ viisid bändi paugupealt samasse liigasse Guns N' Rosese ja Poisoniga. Pärast Sebastian Bachi vallandamist aastal 1996, on käimasoleval aastatuhandel ansambli solistiks Johnny Solinger. Tänaseks on bänd andnud välja viis stuudioalbumit, müünud neid maailmas kümneid miljoneid, millest osad ka mitmekordsesse plaatinastaatusesse tõusnud.                                                               

Tallinnasse toob Skid Row lisaks hittidele ka parasjagu uut muusikat – pärast pikemat lindistuspausi on äsja valmis saadud uus EP “United World Rebellion – Chapter One“. 

Korraldajad usuvad siiralt, et see uudis lohutab ansambli BUCKCHERRY fänne, kes otsustas Euroopasse siiski mitte tulla. 

Kahepäevane festival Rock Summer 25 peetakse 15. ja 16. juunil Tallinna Lauluväljakul. Festivali korraldab MTÜ Summeri Korraldamise Klubi. 

Lisainfo: www.rocksummer.ee

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.