15.–16. Juuni Lauluväljak

ISIC Student ja ISIC Scholar kaardi omanikud pääsevad rockipeole erihinnaga!

18
Apr

Rock Summer 25 peakorraldaja Jüri Makarovi sõnul on tal hea meel teha ISIC-kaardiga koostööd. “Festivalil Rock Summer 25 esineb palju noortele meelepäraseid artiste, teiste hulgas Vaiko Eplik & Eliit, Sinine, Dramamama, DJ Andy C, DJ Ed Rush, Mumiy Troll. Lähiajal hõikame välja veel nimesid, kelle saabumine peaks noori igati rõõmustama," lubab Makarov positiivset üllatust.

ISIC-FESTIVALIPASSI ostmiseks on kaks võimalust:
1. Soeta ISIC-PASS kolmes erinevas jaos, s.t osta kolm 20-eurost ISIC-PASSI osakut kuni maikuu lõpuni endale sobival ajal. Osakuid ei pea ostma korraga. Maikuu lõpuks peab sul olema koos kolm osakut. Need saad vahetada ISIC-PASSI vastu Piletilevi müügipunktides ISIC-kaardi ettenäitamisel kuni 16. juunini, kaasa arvatud festivali toimumispaigas Tallinna Lauluväljakul.
2. Osta 60 eurot maksev ISIC-PASS välja ühekorraga.  

Mis on ISIC-PASSI osak?
Pileti ostmine osakute kaupa on Eestis võimalik esimest korda, mujal maailmas on see aga olnud suurte festivalide lahutamatu osa juba mõnda aega. Pileti ostmine osakute kaupa annab võimaluse soetada pilet mitmes jaos, mis tähendab, et korraga ei pea maksma kogu summat.

ISIC-PASSI soetamiseks peab ISIC Student või ISIC Scholar kaardi omanikul olema koos kolm osakut, koguhinnaga 60 eurot. Need kolm osakut tuleb vahetada ISIC-PASSI vastu, mida saab teha kõigis Piletilevi müügipunktides (v.a Statoilid ja internetipood) ning festivali ajal kohapeal.

ISIC-PASSI tingimused:

 • Osakuid saab osta kuni 31.05.2013. (k.a).
 • Ühe osaku hind on 20 €.
 • Osakute vahetamiseks ISIC-PASSI vastu peab sul olema koos kolm osakut: 3 osakut x 20 € = 1 ISIC-PASS hinnaga 60 €.
 • Osakuid saab osta kõigist Piletilevi müügipunktidest (k.a Statoilid ja internetipood).
 • Osakuid ei ole võimalik osta PDF-piletina.
 • Osakuid saab ISIC-PASSI vastu vahetada kuni ürituse toimumiseni, kaasa arvatud festivalipaigas kohapeal.
 • Osakuid saab vahetada kõigis Piletilevi müügipunktides (v.a Statoilid ja internetipood).
 • Üksikuid osakuid Piletilevi müügipunktile tagastada ei saa.
 • Kasutamata jäänud osakute eest raha tagasi ei maksta.
 • Osaku võõrandamine, st kinkimine, edasiandmine on lubatud ostja vastutusel.
 • ISIC-PASS kehtib ainult koos ISIC Student ja ISIC Scholar kaardiga. Festivali piletikontrollis tuleb esitada need mõlemad.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.