15.–16. Juuni Lauluväljak

Rock Summer 25 esinejate loetelu täienes 8 uue nimega

25
Märts

Kui 27. veebruaril teatavaks tehtud nimede puhul võis aimata korraldajate taotlust tuua lavale ajaproovile vastu pidanud menuartiste Bryan Adamsi, John Lydoni, Zucchero, Sakari Kuosmaneni ning Ivo Linna ja In Spe näol, siis nüüd on loetellu lisandunud muu hulgas ka neid, kes teel tippu või kel aastaid vähem, kui esimesel “Rock Summeril“ vanust.

Uued nimed on: bluuskitarristist imelaps, juba kolm albumit üllitada ja mitu Briti bluusiauhinda võita jõudnud Oli Brown Suurbritanniast. Hard rock ansambel Buckcherry USAst, kelle laulja Josh Todd on Ameerika hard rocki ja hevimetal ajakirja Hit Parader 100 parima hevimetal-laulja listis. 70ndate progerockist ja ansambli Genesis loomingust inspiratsiooni saav The Watch Itaaliast. Elektroonilise muusika fännide jaoks lisandusid EDM-lavale DJ Caspa ja DJ Ed Rush Londonist. Eestlastest lisavad vunki meie oma kitarrivirtuoos Toomas Vanem & The Limited Edition, progerockist ja rahvamuusikast innustuv Pantokraator ning multimees Vaiko Eplik koos bändiga.

Ülejäänud ja ülalpool nimetamata esinejad praeguses 23 artistist koosnevas loetelus on: bluesrock bänd Walking Papers USAst, ragga-punk-hevi-reggae-ska bänd Skindred ja elektroonilise muusika maailmas tuntutud DJ Andy C Suurbritanniast, Venemaa muusikafännide poolt aastatuhande parimaks tituleeritud ansambel Mumiy Troll Venemaalt, kunagise menuka pereansambli The Corrs üks õdedest Sharon Corr Iirimaalt ning noor ja andekas laulja, laululooja ja produtsent Aura Dione Taanist. Eestlastest astuvad lavale Marya Roxx, Sinine, Dramamama ja Metsatöll.

 Aga see pole kaugeltki veel kõik, keda ja mida festival oma kuulajaile pakkuda tahab – läbirääkimised mitme nimeka artistiga käivad, nii et aprillikuus saab esinejatelist taas täiendust.

Kahepäevane festival Rock Summer 25 peetakse 15. ja 16. juunil Tallinna Lauluväljakul. Festivali korraldab MTÜ Summeri Korraldamise Klubi.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.