15.–16. Juuni Lauluväljak

Rock Summerile lükkas hoo sisse Dramamama

15
Juuni

Festivali alustas Rockilaval kell 13 Eesti bluesrock bänd Dramamama. Lisaks neile saab laupäeval nautida Taavi Petersoni ja Üdi, ansambli Sinine, Marya Roxxi, Metsatöllu ning Vaiko Epliku & Eliidi kontserte. Välismaistest artistidest esinevad teiste hulgas Sharon Corr, Mumiy Troll ja Skindred. Õhtut kroonib Kanada laulja Bryan Adams, kes alustab südaööl kahetunnise soolokavaga, mille ajal on laval ülivõimas videoekraan.

Teise päeva juhatab pealaval sisse Pantokraator, Rockilaval alustab ansambel Puzle. Pühapäeval astuvad üles ka Winny Puhh ning Ivo Linna & In Spe. Välisartistidest näeme ja kuuleme esimese Summeri legendi P.I.L.-i ning heavy metal bändi Skid Row. Festivali lõpetab pühapäeva õhtul kahetunnise show’ga Zucchero. Rohelise lava/EDM-telgi pidu kulmineerub pühapäeval Rudimentali, Röyksoppi ja Andy C esinemistega.

Festivalialal asuvad erinevad söögi- ja joogipunktid, lastega pered saavad lustida Airfun lastealal ning lauluväljaku tuletornipoolses küljes asub invaala, kus saavad segamatult festivali nautida ka ratastooliga külastajad.

Kodulehele lisandus ajaloo-osa

19
Apr

Meie eestikeelsele kodulehele lisandus põhjalik ajaloo-osa, mille leiad ülamenüül AJALUGU klikates. Meil on ka suur palve: kui kellelegi meenub Rock Summeritest midagi, mida kirjas pole, antagu palun teada info@rocksummer.ee, kirjutades teemareale Kodukas. Kuna oleme ajaloo pannud kokku kild-killu haaval, võib ta olla lünklik. Koos saame ta täiuslikumaks!

Rock Summer 25 festivalipassi saab osta ka osade kaupa

28
Veebr

Rock Summer 25 on esimene üritus, millele saab Piletilevist osta festivalipassi osade kaupa. Festivalipasse nn osakute kaupa müüvad juba mitmed festivalid ja piletimüügiettevõtted maailmas. Nüüd on see võimalus ka Eestis, makstes festivalipassi eest neljas osas.